Półautomatyczne owijarki serii OW1

Owijarka palet to urządzenie przeznaczone do owijania rozciągliwą folią (stretch) wszelkiego rodzaju ładunków na paletach. Folia zabezpiecza ładunek przed zabrudzeniem, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniem mechanicznym. Pozwala jednocześnie na łatwą kontrolę wzrokową stanu ładunku i jego identyfikację.
Konfigurator

Opcje

NAJAZD

Metalowy najazd umożliwia łatwy transport palet z ładunkiem na obrotnicę i z powrotem wózkiem paletowym. Istnieje możliwość ustawienia najazdu w dowolnym miejscu po obwodzie obrotnicy owijarki.

Najazd O
Najazd E
Owijarkę możemy wyposażyć w jeden z dwóch dostępnych systemów rozciągu folii:
Typ A
Typ A

to podstawowy układ wstępnego mechanicznego rozciągu folii odbywającego się pomiędzy rolką wydającą a ładunkiem. Realizowany jest za pomocą mechanicznego hamulca ciernego z możliwością regulacji jego intensywności tarcia.

Typ B
Typ B

to system wyposażony w potencjometr umożliwiający zadawanie skokowego regulowania rozciągu folii. Wymiana rolki folii odbywa się bez konieczności ponownej regulacji wartości zadanego rozciągu, a skala na pokrętle pozwala na jego precyzyjne dostosowanie do różnych ładunków.

MASZT +

Wydłużenie masztu umożliwiające owijanie palet do wysokości 2700 lub 3000 mm.

Maszt +
Forma Wpustowa
FORMA WPUSTOWA

Metalowa forma wpustowa możliwia zatopienie konstrukcji podstawy owijarki w podłoże. Dzięki temu powierzchnia stołu obrotowego jest na równi z powierzchnią podłoża. Takie rozwiązanie pozwala na bezproblemowy transport palet.

Szybki kontakt

    Zapisz się na Newsletter