Maszyny pakujące w folię automaty pakujące - linie konfekcjonowania

Nasza firma od 20 lat zajmuje się tworzeniem maszyn pakujących oraz linii produkcyjnych najwyższej klasy. Nieustannie udoskonalamy nasze technologie oraz poszerzamy ofertę, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Prezentujemy Państwu katalog produktów, który nie tylko usprawni linię produkcyjną, ale także inne działy odpowiadające za szybkie i sprawne pakowanie asortymentu i przygotowywanie go do sprzedaży.

W ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne maszyny pakujące, w tym maszyny do pakowania w folię oraz linie konfekcjonowania. Dostępne w naszym katalogu maszyny pakujące w folię sprawdzą się w wielu różnych gałęziach przemysłu – wszystko dzięki możliwości dostosowania parametrów urządzenia do indywidualnych potrzeb klientów! Jeżeli prócz maszyn do pakowania w folię szukacie Państwo profesjonalnych linii konfekcjonowania zarówno automatycznych, jak i półautomatycznych, nasza oferta z pewnością Państwa zainteresuje! Dostępne w katalogu linie są precyzyjne, solidne, bezusterkowe i przystosowane do najbardziej skomplikowanych zadań!

Wśród dostępnych w naszej ofercie maszyn, znajdziecie Państwo pakowarki typu flow-pack, kartoniarki, automaty pakujące, maszyny do pakowania w folię oraz wiele innych produktów wysokiej klasy. Jeżeli szukacie Państwo maszyn pakujących w folię stretch, które precyzyjnie i starannie połączą pojedyncze produkty takie jak butelki, słoiki, czy puszki w opakowania zbiorcze, zapraszamy do zapoznania się z parametrami technicznymi naszych urządzeń!

Dostępne w ofercie maszyny pakujące są nowoczesne i w pełni zautomatyzowane. Jako czołowy producent dbamy, o jakość tworzonych urządzeń. Wykorzystujemy zaawansowane technologie i nowoczesne rozwiązania. Korzystamy tylko z najlepszych części. W naszej ofercie znajdują się także roboty przemysłowe niezwykle przydatne w procesach paletyzacji, czyli układania towarów na paletach w odpowiedni sposób. Katalog automatów pakujących uzupełniają przenośniki taśmowe i płytkowe oraz transportery, dzięki którym przemieszczanie towarów jest szybkie i proste.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem wysokiej klasy maszyn pakujących. Jako czołowy producent oferujemy bogaty wybór sprzętu, profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz gwarancje na wszystkie procesy związane z pakowaniem produktów.

Linia pakująca AU8
Linia pakująca AU9
Linia pakująca UNILINE
Linia pakująca UNILINE_TA
Linia pakująca AU11
Linia pakująca AU12
Linia pakująca AU13-TA
Linia pakująca AU14
Linia pakująca AU15
Linia pakująca AU16
Linia pakująca AU16-TA
Linia pakująca AU30
Linia pakująca AZ-1
Linia pakująca AU5
Linia pakująca AX-1
Linia pakująca MULTIPACK L
Linia pakująca MULTIPACK I
Tunel TF 400x600x1000
Tunel TF 400x600x1500
Tunel TF 400x600x2000
Owijarka COMPACTA
Owijarka COMPACTA S
Owijarka OW1-O-A
Owijarka OW1-E-A
Owijarka OW1-O-B
Owijarka OW1-E-B
Owijarka OW2-O-A
Owijarka OW2-E-A
Owijarka OW2-O-B
Owijarka OW2-E-B
Owijarka OW2-O-C
Owijarka OW2-E-C
Owijarka OW2-O-D
Owijarka OW2-E-D
Automatyczna Owijarka AUTOWRAP D
Zaklejarka HOT MELT MULTIGLUE 556
PABLO MULTITAPE 556
Kartoniarka SERVO Case Packer CP-8
Kartoniarka CP-40
Kartoniarka KA-10
FLAP-BOX
PABLOBOX
Linia Produkcyjna MULTILINE F-X
Linie rozlewnicza FILLER F-8 MINI
Linia produkcyjna CREAMBLOCK
Linia produkcyjna MONOLINE F-X
Linia rozlewnicza Filler FILLER F-X2
Linia rozlewnicza Filler FILLER F-6
Linia rozlewnicza Filler FILLER F-4
Linia rozlewnicza FILLER F-9
Zakręcarka triggerów Capper TG-2
Zakręcarka do triggerów CAPPER TG-1
Zakręcarka Capper CS-2
Zakręcarka Capper RL-1
Zakręcarka Capper CS-1
Tubiarka TB 5-500
Tubiarka TB-250
Robot IRB 260
Robot IRB460
Robot IRB660