Pakowanie w folię termokurczliwą maszyny pakujące w folię - tunele obkurczające

Maszyny pakujące w folię - tunele obkurczające

Półautomatyczne i automatyczne linie pakujące znajdujące się w naszej ofercie pozwalają nam na pakowanie produktów jednostkowych w pakiety zbiorcze. Nasze maszyny do pakowania w folię i tunele obkurczające odznaczają się wysoką jakością wykonania, która w połączeniu z Polską myślą technologiczną pozwala uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Linie pakujące przygotowują pakiety na tackach z rantem lub bez. Dzięki przyjaznej konstrukcji możemy szybko dostosować urządzenia do zmiany pakietu. To sprawia, że są one funkcjonalne i wygodne w użytku. Wszystkie maszyny pakujące w folię termokurczliwą, poliolefinę, PVC oraz inne rodzaje materiału, a także tunele obkurczające posiadają certyfikat CE. Zautomatyzowanie procesu pakowania, pozwala na uzyskanie znacznie lepszej wydajności i efektywności. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam dobrać odpowiednie automatyczne linie pakujące pod potrzeby produktu oraz klienta. Dokonujemy konkretnych modyfikacji w naszych maszynach pakujących dostosowując się do potrzeb klienta. Wychodząc naprzeciw elastycznym rozwiązaniom na procesy pakowania zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na modele półautomatyczne.

Maszyny pakujące w folię

W fabryce PABLO PL dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom bogaty wybór wysokiej jakości urządzeń do tworzenia pakietów zbiorczych oraz jednostkowych, a także tuneli obkurczających. Produkujemy nowoczesne maszyny pakujące w folię typu taśma oraz praktyczne zgrzewarki. Sprzęt, który oferujemy, wyróżnia się funkcjonalnością oraz łatwością obsługi. Przy jego pomocy można zabezpieczyć warstwą ochronną przedmioty o różnorodnych rozmiarach. Zautomatyzowanie procesu pakowania zapobiega także marnowaniu wykorzystanego do zrobienia paczki materiału. Ściśle przylegająca do danej powierzchni folia szczelnie osłania określony wyrób, zmniejszając ryzyko jego uszkodzenia w trakcie przechowywania i transportu. Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas maszyn pakujących jest też inteligentny sposób działania. Większość modeli uruchamia się samoistnie wówczas, gdy towar jest na taśmie, wyłączają się natomiast po usunięciu danego obiektu z linii produkcyjnej. To pozwala na wyeliminowanie problemu wybrakowanych opakowań.

Tunele obkurczające

W naszej ofercie poza sprzętem do pakowania można znaleźć również najwyższej klasy urządzenia służące do nakładania ciepła na obiekt oraz tworzenia wokół niego ogrzewanego środowiska. Tunele obkurczające doskonale radzą sobie ze zmniejszaniem objętości folii pokrywającej konkretny artykuł, co pozwala na jego efektywniejsze zabezpieczenie przed zniszczeniem. Omawiany sprzęt jest też niezastąpiony przy wytwarzaniu zgrzewek i utwardzaniu farb i lakierów. W procesie produkcyjnym tuneli obkurczających używamy starannie wyselekcjonowanej stali nierdzewnej. Sprzedawane przez nas modele standardowo wyposażamy w dwie podstawowe funkcje: kontroli temperatury oraz sterowania prędkością taśmy transportowej. Dzięki temu wyroby z naszego asortymentu wyróżniają się uniwersalnością zastosowania. Jeśli interesuje Państwa zakup takich urządzeń, jak maszyna do pakowania w folię i tunel obkurczający, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy miłą i rzeczową obsługę oraz atrakcyjne ceny.
Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami.
Napisz Wiadomość
Szybki kontakt