Zakręcarki

Automatyczne zakręcarki to maszyny wchodzące w skład ciągu technologicznego. Ich głównym zadaniem jest szczelne zamknięcie opakowania, które uprzednio wypełnione jest produktem(np. na linii rozlewniczej, bądź nasypującej). Zakręcanie w zależności od rodzaju maszyny może odbywać się poprzez automatyczne pobranie nakrętki z kasety lub poprzez dokręcenie już wcześniej nałożonej nakrętki przez operatora.

Zakręcarki są przeznaczone i przystosowane w zależności od modelu do zakręcania nakrętek typu: flip-top, standard, bezpieczna, trigger, itp. Zamykanie może odbywać się w trybie ciągłym w czasie przejazdu opakowania (butelki, kanistra, pojemnika) bądź start-stopowym. Urządzenia automatyczne wyposażone są w elewator wraz z sortownikiem który doprowadza, sortuje oraz podaje je bez ingerencji operatora pod głowicę zakręcającą.

Każda zakrętarka dostępna w naszej ofercie jest urządzeniem o wysokiej kompatybilności. Oznacza to, że maszyny współpracują bardzo dobrze z większością dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie linii technologicznych i produkcyjnych. W zależności od potrzeb urządzenie może być zaopatrzone w jedną lub więcej głowic. Dodatkowym atutem jest łatwość obsługi sprzętu oraz dostosowania określonych parametrów jego pracy.

Zakręcarka triggerów Capper TG-2
Zakręcarka do triggerów CAPPER TG-1
Zakręcarka Capper CS-2
Zakręcarka Capper RL-1
Zakręcarka Capper CS-1