WARSAW PACK 2021 już za nami!

W dniach 23-25 listopada 2021 nasza firma brała udział w Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack 2021.

Frekwencja zwiedzających, mimo stanu pandemii, była na bardzo dobrym poziomie. Przyczyniło się to do szerszego odbioru wydarzenia oraz zwiększenia liczby pozyskanych kontaktów.

Na naszym stoisku, mogli Państwo zobaczyć maszyny takie jak Kartoniarka pozioma CP-30, Składarka kartonów PABLOBOX, Tubiarka oraz linię do konfekcjonowania składającą się z Lini rozlewniczej Filler F-8 oraz Zakręcarki dwugłowicowej Capper TG-2.

Pragniemy podziękować wszystkim, który nas odwiedzili. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie w kolejnej edycji już niedługo!

Aby na dłużej móc zachować wizję naszego stoiska w pamięci i przybliżyć jego wygląd osobom, które nie mogły się z nami spotkać osobiście, przygotowaliśmy wirtualny spacer 3D. W zamieszczonym na dole linkiem, mają Państwo okazję zobaczyć jak prezentowaliśmy się podczas Warsaw Pack 2021. Z nami powrót do przeszłości jest możliwy! Liczymy na to, że przypadnie Państwu do gustu.

WIRTUALNE STOISKO KLIK!

 

Oczywiście jak zawsze kilka zdjęć z imprezy:

 

Zapytanie ofertowe


    Szybki kontakt

      Zapisz się na Newsletter