O firmie

          Nasza firma od ponad 20 lat z powodzeniem zajmuje się produkowaniem linii i maszyn pakujących dla przedsiębiorstw z różnorodnych branż – między innymi kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej i spożywczej. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, dbając tym samym o satysfakcję klientów. Jako zaufany producent maszyn i lider w branży dbamy o najwyższą jakość. W naszej szerokiej ofercie znajdują się innowacyjne technologicznie systemy:

          Nasz zespół składa się z doskonale wykształconej kadry inżynierskiej posiadającej bogate doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń co pozwala nam na wdrażanie kolejnych rozwiązań także dla maszyn, które powstaję indywidualnie na zamówienie klienta. Posiadamy profesjonalne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu proces powstawania linii pakujących przebiega z najwyższą dbałością o szczegóły, zachowując przy tym największą jakość, co jest głównym celem jaki przyświeca nam podczas codziennej pracy. Jako jedyny w Polsce producent kompletnych linii produkcyjnych zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz wizyty w naszym zakładzie produkcyjnym by samemu przekonać się o naszych możliwościach. Jako jedyni w Polsce posiadamy własne pełne zaplecze produkcyjne w skład którego wchodzą między innymi:

Zapraszamy do zapoznania się z krótką historią naszej firmy oraz galerią przedstawiającą poszczególne wydziały produkcyjne.

 

Biuro i hale produkcyjne

Wydział montażu maszyn

Wydział obróbki skrawaniem

Wydział obróbki blach

F