Bez kategorii

Linia Produkcyjna MULTILINE F-X

OPIS PRODUKTU

 Automatyczna linia produkcyjna MULTILINE F-X

Automatyczna linia konfekcjonowania może występować kilku różnych wersjach w zależności od potrzeb produkcyjnych. Może mieć zarówno układ liniowy jak i układ w pętli zamkniętej wyposażony w szybkoprzezbrajalne gniazda formatowe typu „pax”. Linia składa się z autonomicznych urządzeń połączonych jednym ciągiem transportowym zapewniającym spójność systemu. Dobór konkretnego systemu jest bezpośrednio związany z rodzajem opakowań jak i zamknięć. Linia po odpowiedniej konfiguracji może obsłużyć zarówno małe niestabilne opakowania jak i większe formaty. Linia rozlewnicza będąca częścią linii produkcyjnej może być wyposażona w różną ilość nalewaków w zależności od wydajności, np od dwóch do dwunastu stacji dozujących. Urządzenie rozlewnicze może być również dostarczone z opcją rozbudowy o daną ilość nalewaków przyszłości w przypadku zwiększenia wydajności. Maszyna wyposażona w przepływomierze elektromagnetyczne lub masowe w zależności od stopnia konduktywności płynu. Urządzenie posiada możliwość wymiany nalewaków w zależności od średnicy opakowania tak by nie tracić na objętości i prędkości przepływu a tym samym na wydajności i może to być np odpowiednio φ=8mm, φ=12mm, φ=14mm, φ=18mm, φ=28mm. Maszyna przy odpowiedniej konfiguracji zapewnia również mołżiwość rozlewu płynu dwufazowego.

Kolejnym urządzeniem w linii jest zakręcarka opakowań. Urządzenia posiadają możliwość zakręcania takich zamknięć jak np: trigger, atomizer, pompka, push-pull, flip-top, nakrętka bezpieczna, z kołnierzem, czy zwykła. Zakręcarki mogą być wyposażone w automatyczne sortowniki wraz z możliwością autonomicznego dosypu, który zwalnia operatora z dosypu materiałów, np na okres około 30minut, automatycznie dosypując je celem zachowania odpowiedniej ilości, wydajności i płynności procesu. Urządzenia zakręcające w zależności od wydajności może być wyposażone w jedną lub dwie głowice zakręcające, a także pracować w trybie start-stop lub trybie ciągłym, zakręcając opakowanie w trakcie jego przejazdu, eliminując tym samym jakiekolwiek ryzyko związane z wychlapaniem się płynu z opakowania.

Linia dodatkowy może być rozbudowana o dodatkowe urządzenia, np drukarkę INK-JET, etykieciarkę, stół buforowy, kartoniarkę, pakowarkę w folię, czy zrobotyzowany system pakowania.

  • Możliwość personalizacji linii do potrzeb
  • Obsługa zarówno małych jak i dużych opakowań
  • Możliwość dostosowania linii rozlewniczej do późniejszej rozbudowy
  • Możliwość dostosowania do różnego rodzaju nakrętek takich jak atomizer, trigger, pompka kosmetyczna, flip top, nakrętka zwykłą
  • Możliwość rozbudowy o kolejne moduły znakujące lub pakujące
  • Szybkie przezbrojenie w przypadku zmiany opakowań
  • Możliwość dozowania płynu dwufazowego
Formularz Kontaktowy

    wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych